Hledáte cestu k uzdravení?

Jste vyčerpaní a vaše nemoci se zhoršují?

Pak jste tady správně!

Jmenuji se Taťána Šišková a pomohu vám tuto cestu najít.

Kdo jsem 

Jmenuji se Taťána Šišková. Jsem matkou tří krásných dcer, vystudovala jsem farmacii a homeopatii. Přes 20 let pracuji v lékárně a také se profesionálně věnuji homeopatické léčbě.

Specializuji se na homeopatickou léčbu chronických nemocí u dětí a dospělých. Umím odhalit psychickou příčinu problému a posílením psychické odolnosti nemoc vyléčit. Vím, jak nastartovat imunitní systém a zlepšit celkový fyzický a psychický stav pacienta.

Radím maminkám, jak mají postupovat při domácí samoléčbě.

Moje cesta

Jako matka jsem se potýkala s častými zdravotními problémy svých dětí. Neuměla jsem si s jejich častou nemocností poradit. Byla jsem bezradná a s každou maličkostí jsem běžela k lékaři.

Farmacii jsem plně důvěřovala. Zkoušela jsem nejrůznější preparáty, vzdělávala se v samoléčbě, četla jsem nejnovější studie, byla nadšená z novinek. Nechápala jsem, proč zázračné přípravky nefungují a proč imunita mých dětí je stále nulová. Měla jsem přístup k nejnovějším přípravkům na imunitu, ale moje děti nebyly šťasné a zdravé jako v reklamě. Chemickým lékům jsem důvěřovala a nepřipouštěla jsem si, že jejich podáváním vetšinou jen potlačuji příznaky a samotná příčina nemoci mi uniká.

Postupně jsem se začínala zajímat o různé alternativní metody léčby.

Můj AHA efekt

Ve svých 40 letech jsem se přihlásila ke studiu na homeopatické škole. Homeopatii jsem v lékárně doporučovala, sama jsem ji k léčbě své rodiny používala, ale nikdy jsem velké zlepšení zdravotního stavu nezaznamenala.

Studium mě úplně uchvátilo. Nebylo to jenom o kuličkách. Díky homeopatii se mi začaly otvírat různé souvislosti mezi nemocí, rodinnou situací, školou nebo stresem. Při studiu jsem se blíže seznámila s psychosomatikou a začala jsem na nemoci pohlížet i z jiné stránky. Začala jsem zkoumat zákazníky lékárny,  jak se chovají, jak vypadají a zjistila jsem, že jejich chování nebo chování jejich blízkých opravdu může mít souvislost   s nemocí. Vystresovaná matka neustále napomíná svá astmatické dítě … no nedusili byste se v její přítomnosti?  Autoritativní otec vyzvedává léky na pomočování pro svého syna…

Už vím....

Můj první homeopatický případ byl ekzém u roční dcery mé kamarádky. Kamarádka je silně věřící a o homeopatii nechtěla zpočátku vůbec slyšet. Nakonec zoufalá, protože klasická léčba nezabírala, svolila. Po podání vybraného homeopatického léku, se ekzém nejprve zhoršil. Byla jsem strachy bez sebe. Neměla jsem žádné zkušenosti a na otázku, kdy to zmizí, jsem neuměla odpovědět. Ale homeopatikum bylo vybrané správně a ekzém po týdnu zmizel a už se nikdy neobjevil.

V té chvíli jsem poznala pravou sílu homeopatie.

Homeopatie léčí

Nyní jsem si už v léčbě jistá, a vím, kdy může přijít zhoršení a v jaké podobě.
Zjistila jsem, že psychosomatika funguje, příčiny problémů se prolínají. I neléčitelné nemoci se mohou vyléčit nebo zmírnit pomocí homeopatické léčby. Homeopatie léčí nejen tělo, ale i duši. Ted už vím, na co se mám svých klientů ptát, a na jaké chyby je upozornit.
Vím, že psychika je silným spouštěčem různých neduhů. Zároveň se snažím radit, jak pomocí přírodních produktů a homeopatie zlepšit zdraví.      
Velmi ráda vám předám své zkušenosti a budu vaším průvodcem za zdravím celé vaší rodiny.

Začátky mé homeopatické praxe....